środa, 23 stycznia 2013

Vera Wang

Już niedługo będzie można w Trojmieście zakupić  suknie projektu znakomitej kreatorki Very Wang. Powstaje wspaniałe studio White Ever, gdzie nie tylko Panny młode będą mogły się cieszyć sukniami od projektantów. Do tej pory trzeba było jeździć po takie rarytasy do Warszawy, ale już niedługo:)


A teraz troszkę "historii" dla tych, którzy nie mają pojęcia co oznaczają te wszystkie nazwy/nazwiska :) Na początek bierzemy pod lupę Verę Wang ;)
Vera Wang - to projektantka pochodząca z Chin, która jako dziecko zamieszkała wraz z rodzicami w Stanach Zjednoczonych. Tam studiowała historię sztuki a po zakończeniu edukacji przez wiele lat pracowała w dziale mody Vogue. Postanowiła jednak zając się tworzeniem kreacji i zakończyć pracę w redakcji. Została projektantą Ralpha Laurena. Zyskując rozgłos dzięki swym dziełom otworzyła butik w Nowym Jorku. Jest znana z projektów sukien ślubnych dla gwiazd, była także autorką kostiumów łyżwiarek figurowych.

http://www.facebook.com/mojaprzymierzalnia?ref=hl#!/pages/White-Ever/5812220352260263 komentarze:

 1. Wow, nie wiedziałam o tym studio. Dobry news. ;>

  xoxo
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. W razie czego służę pomocą:):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy serdecznie do naszego Studia White Ever - ul. Czarny Dwór 14/4, Gdańsk oraz na naszą stronę na Facebook`u. Wkrótce otwarcie. Oferujemy suknie ślubne oraz suknie dla druchen znanych projektantów: Alvina Valenta, Hayley Paige, Jim Hjelm, Lazaro, Tara Keely, Vera Wang oraz własną wyselekcjonowaną kolekcję sukien ślubnych w atrakcyjnych cenach. Ponadto posiadamy również piękne dodatki do naszych kreacji: welony, bielizna, biżuteria marki Dublon, buty, akcesoria do włosów, paski, bolerka i szale. Zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń