sobota, 27 października 2012

the winner is...

The winner is...Lakier do paznokci marki Virtual!!! W ubiegłą sobotę 20.10.2012 w hotelu Chopin w Pruszczu Gdańskim odbyło się spotkanie dla kobiet z cyklu "Bardzo kobiecy wieczór" zorganizowane przez Moją Przymierzalnię i Salon Urody Gabriel. Na spotkanie było zaproszonych 25 pań, które zostały poproszone o przetestowanie kosmetyków kolorowych do makijażu marki Virtual. Firma Miraculum przygotowała dla każdej z Pań zestaw kosmetyków do testów, w którym znajdowały się dwa lakiery, puder, tusz do rzęs, błyszczyk, eyeliner, peeling do rąk. Każda z Pań wypełniła ankietę z pytaniami o produkt. W naszym plebiscycie na najlepszy produkt zwyciężył lakier do paznokci, a drugie miejsce zajął błyszczyk. Panie odpowiedziały że jak najbardziej chciałyby mieć te kosmetyki w domu. Spodobała się cena produktów, jakość i praktyczne opakowanie. W drugiej części spotkania Panie mogły skorzystać z porad wizażystki z firmy Virtual, oraz z jej usługi.Drugą firmą uczestniczącą w spotkaniu był producent kosmetyków gabinetowych Arkana. W czasie pokazu została wykonana na modelce analiza skóry przy pomocy analizera Nati, oraz został wykonany zabieg oczyszczająco-odżywczy za pomocą kosmetyków Arkana. Panią najbardziej spodobał się Biomimetyczny liftingujący krem pod oczy.
Spotkanie było bardzo udane i już dostałyśmy sporo pytań kiedy będzie następne. Już mamy przygotowane kolejne firmy z kosmetyki kolorowej i gabinetowej do współpracy. Zapraszamy Panie do udziału w naszych spotkaniach.


1 komentarz:

  1. Kurcze, ja to jestem totalnie niewyedukowana! Nie słyszałam o takiej firmie jak Virtual, choć chciałabym być w tej grupie 25 pań! :P

    Dziękuję za odwiedziny! :)

    OdpowiedzUsuń